Відбивач світла Mircopro 5 в 1 RD-024 60х90 см

Відбивач світла Mircopro 5 в 1 RD-024 60х90 см

До порівняння
До обраного
Відбивач світла Mircopro 5в1 RD-024 (60 х 90 см) – простий та багатофункціональний інструмент для керування освітленням під час фотографування. Підходить для вуличного та студійного знімання.
Поверхні:Прозора, Золотиста, Чорна, Срібляста, Біла
Виробник:Mircopro
Наявність:
В наявності
980 грн.
Опис
Характеристики
Відгуки

ВідбивачMircopro 5в1 RD-024 (60 х 90см)- Простий і багатофункціональний інструмент для роботи з освітленням на фотографії. Підходить для вуличної та студійної зйомки.

Модель є розсіювачем з напівпрозорого матеріалу з гнучкою і легкою рамою-обручем, яка дозволяє згортати його до компактного розміру для транспортування та зберігання. У комплекті також чохол з поверхнями, що відбивають, який натягується на раму і застібаються на блискавку. Кожна сторона чохла, включаючи дві виворітні, являє собою поверхню, що відображає: білого, чорного, срібного, золотого кольорів.

Розсіювач використовується для зйомки на просвіт з яскравим освітленням, наприклад, при денному сонячному світлі.

Срібний відбивач- Найчастіше використовуваний фотографами. Він відображає великий відсоток світла, що потрапляє на його поверхню, тому не дуже підійде для зйомки з яскравим денним освітленням, але незамінний у хмарну погоду. Незначно змінює колірну температуру в холодніші тони.

Золотий відбиваччасто використовується у зйомках для глянцевих журналів для надання блідої шкіри моделей золотистого засмаглого вигляду. Як і срібний, відображає великий відсоток світла, але із зміною колірної температури у теплі тони.

Білий колірвідображає менше світла, ніж срібний. Саме він використовується для пом'якшення контрастних тіней під час зйомки з яскравим сонячним світлом. Хороший також тим, що не впливає на температуру кольору.

Чорний відбивачпоглинає надлишок розсіяного світла. Він потрібний для зйомки бликуючих поверхонь, наприклад для усунення відблисків з фону. Створює глибоку, із рівномірними півтонами, тінь.

Характеристики
Поверхні
Виробник
Відгуків ще немає — ваш може стати першим.
Всі відгуки 0
загальний рейтинг
C цим товаром також купують
Передавач Godox XPro-C для Canon
2 640 грн.
Залишилася 1 шт.
Спалах Godox V860IIC для Canon
6 160 грн.
Залишилося кілька штук
Спалах Godox V860IIF для Fuji
6 160 грн.
Залишилося кілька штук
Передавач Godox XPro-N для Nikon
2 640 грн.
Залишилося кілька штук
Передавач Godox XPro-S для Sony
2 640 грн.
Залишилося кілька штук
Є відео
Софтбокс Aputure Light Dome II
10 080 грн.
Залишилося 2 шт.
Є відео
Софтбокс Aputure Light Dome mini II
5 880 грн.
Залишилося 2 шт.
Студійний спалах Godox QT600IIM
17 600 грн.
Залишилося кілька штук