Допомога «Дітям Героїв» від Freewell

Допомога «Дітям Героїв» від Freewell

Благодійна акція від Freewell: до кінця року з кожного проданого в Україні фільтра та LED світла — 300 грн до фонду «Діти Героїв».

«Діти Героїв» — це благодійний фонд, який надає довгострокову допомогу дітям, які втратили одного або обох батьків в результаті російської війни в Україні. Діти отримують фінансову, гуманітарну, психологічну допомогу. Головна мета фонду — довгострокова підтримка дітей, соціалізація, допомога в отриманні освіти та творчому розвитку. Ця війна кожен день забирає у дітей батьків і дитинство. Але вона не повинна забрати у них мрії та майбутнє. Дізнатися більше про фонд і перевести гроші безпосередньо можна на сайті https://uk.childrenofheroes.com.

В акції беруть участь всі світлофільтри Freewell. Зібрані кошти перераховуватимуться раз на місяць, у перших числах. Звіти дивіться в нашому Instagram @gox.ua.

Акція фінансується безпосередньо виробником фільтрів Freewell, наш магазин є оператором з передачі цієї допомоги. До речі, після початку повномасштабної війни рф, ми зв'язалися з усіма своїми постачальниками та запропонували допомогти Україні. Погодився тільки Freewell.